Ovim putem pozivamo sve na obilježavanje Jubileja bolesnika i starijih osoba, koji će se održati u crkvi Dobroga Pastira, župa sv. Marka i sv. Luke, Cim-Ilići, u četvrtak, 6. veljače 2025., s početkom u 16.30 sati.

Na ovaj su susret pozvani stariji i bolesni, članovi njihovih obitelji, svećenici, redovnici i redovnice s područja Mostarsko-duvanjske, odnosno Trebinjsko-mrkanske biskupije.

Više o samom događaju:

16.30 – 16.40 – Okupljanje i pozdrav

16.40 – 17.00 – Fra Svetozar Kraljević, bolnički kapelan

NADA NE POSTIĐUJE I JAČA NAS U NEVOLJI

17.00 – 17.30 – Pokorničko bogoslužje i prilika za ispovijed

17.30 – 18.00 – Krunica

18.00 – 19.00 – Sveta misa i slavlje sakramenta bolesničkog pomazanja

Predvodi: msgr. Petar Palić

19.00              – Prigodno druženje